BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kažkas atsitiko su sapnais…

Pati negaliu patikėti, kad taip senai rašiau apie sapnus. Kaip tik vakar galvoju, na šios nakties sapną tai tikrai prisiminsiu. Atspėkite… Neprisimenu. Žinau, kad paskutiniu metu sapnavau kažkokius erotinius sapnus, kurie be abejo reiškia, mano baimę dėl kūno pasikeitimo. Čia viskas normalu, manau, kad kiekviena kažkiek apie tai galvoja. Apie tai kiek galutinai priaugs svorio, ar pavyyks jo atsikratyti iš karto po gimdymo, ar vyras dar jai jaus tokią pat aistrą kaip ir anksčiau. Be abejo, taip kaip panorėsi, taip viskas ir bus. Mes kiekvienas esame atsakingi už savo gyvenimą ir tai, kaip jį tvarkomės. Beviltiška yra kaltinti kitus… Taip pat sapnavau kažkokias keliones, bet čia matyt  dėl artėjančios kelionės į Barseloną. Pastoviai visi jaučia pareigą pagasdinti, kad ar žinau, kaip pavojinga yra nėščiai keliauti ir ko iš viso aš ten susiruošiau? Aš manau, kad čia kiekvieno reikalas. Jeigu jaučiuosi gerai, tai kodėl dar iki gimdymo nepraleidus linksmai laiko? Daug nėščiųjų keliauja ir tikrai nematau reikalo pergyventi. Tik aišku reikia iš anksto pasidomėti dėl draudimo ir kitų reikalingų dokumentų. Jeigu būtų kažkoks rimtas pavojus, tai kažin ar aviakompanijos prisiimtų tokią riziką, nereikalaudami jokių gydytojo pažymų iki 34 savaitės. Aš vakar buvau pas gydytoja, ji mane apžiūrėjo ir sakė, kad nemato kodėl aš negalėčiau keliauti:) Labai laukiu kelionės…

Patiko (0)

Rodyk draugams

1 komentaras | “Kažkas atsitiko su sapnais…”

  1.   Akvile rašo:

    Radau Jusu blog’o adresa “Tavo vaike”. Paskaicius iskilo tiek prisiminimu apie dalykus, kurie per nestuma atrodo tokie svarbus, netiketi, idomus, o paskui taip greit pasimirsta…:)
    Pirmiausia del svorio. Iskart jo atsikratyti pavyksta toms, kurioms iskyla kokia nors stresine situacija ar pan. Bet tikrai niekam to nelinkeciau. As pati dabar sveriu netgi pora kg maziau nei sveriau pries nestuma. Bet taip atsitiko neiskart. Svoris nukrito visiskai naturaliai per 7-8 men. Turbut po gimdymo buciau nerimavus del savo svorio, jeigu pries tai nebuciau kazkur perskaicius tokios ismintingos pastabos: “Juk moters kunas keiciasi 9 menesius. Kodel tikimes, kad jis gris i pradine padeti kur kas greiciau?”:) Na, tai as ir nesitikejau. Aisku, buna hormonu pusiausvyros sutrikimu ar pan., taciau sveikai moteriai svoris sustvarko, tik nereikia tiketis stebuklo per kelias dienas!:)
    O dar del kelioniu. Zinoma, as ne medike, bet siaip galiu tik padrasint kelionems. Pati budama nescia labai daug skraidziau. Ir nieko!:) Manau, jei kazkas nutinka, tai tikrai ne del keliones. Tikiu, kad butu nutike bet kokiu atveju. Tik patarsiu nepervargt, pailset dar PRIES pajuntant nuovargi. O siaip - pirmyn! Lauksim ispudziu.

Rašyk komentarą